Strony jednostronicowe - onePage

  • witryny jednostronicowe

    witryny jednostronicowe

Nie każda firma i nie każda branża tematyczna ma potrzebę posiadania ogromnie rozbudowanego serwisu strony www, na której przesyt informacji i robudowana nawigacja często bywają zniechęcające do ostatecznego kontaktu osoby zainteresowanej naszymi produktami.

Dla takich właśnie firm doskonałym i znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest tak zwany bootstrape. To innymi słowy strona, która mieści się na pojedynczym ekranie komputera, przewijanym odnośnikami w dół - i nie zawiera nadmiaru odnośników, a przede wszystkim to, co rzuca się w oczy to szybki skrót oferty i oczywiście kontakt do nas.

W wielu branżach, w których liczy się szybkie i konkretne działanie takie właśnie strony są cenione najbardziej przez klientów. Nie muszą oni bowiem marnować swojego czasu na zbędne poszukiwanie treści, po prostu wiedzą co chcą kupić i szybko się z nami skontaktują. Strony jednostronicowe są dziś niezmiernie popularne i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie pozostanie na długie kolejne lata. Wygrywają one przede wszystkim prostotą, efektownym interfejsem, dobrze zaprojektowaną galerią i prędkością działania.

Szybki Kontakt
Do Góry
OpenSolution