Aktualizacja i migracja

  • aktualizowanie stron internetowych

    aktualizowanie stron internetowych

Strony internetowe, które zostały wykonane przed laty według wtedy obowiązujących standardów dziś potrzebują często aktualizacji. Większość firm z branży IT nie podejmuje się tego typu działań w sytuacji, kiedy klient nie chce, by naruszać w jakikolwiek sposób zawartości strony. My podejmiemy się również tego typu zleceń z dużą przyjemnością.

Na życzenie klienta spróbujemy ocenić przebudowę, aktualizację strony dla Państwa firmy wraz z przeniesieniem aktualnie zawartych tam tekstów i zdjęć. To sprawia, że tego typu rozwiązanie jest dedykowane osobom, które chcą unowocześnić silnik skryptu strony, zmienić jej wygląd, odświeżyć kolorystykę. W przypadku wgrania nowej wersji strony pozostawimy dotychczasową zawartość. Na życzenie przygotujemy również nowe dodatki, które dostosujemy pod starsze lub nowsze wersje stron.

Aktualizacja i unowocześnianie dotychczasowych stron to również zamówienie ekspresowe, pomimo że każdy system CMS używany przed laty rządzi się swoimi prawami i wymaga to wiele pracy naszych informatyków.

Szybki Kontakt
Do Góry
OpenSolution